Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

PARUOŠIMO BŪDAS

Paruošimas su Termomiksu™ – tai neapsakoma greita ir labai paprasta. Paslaptis gerai subalansuotos kombinacijos sudėtingu technologijų ir specialiai apdirbtu Termomiksui™ receptų. Jo dėka sekmė Jums garantuota kiekvieną kartą. Sekite instrukcijas žingsnį po žingsnio iš receptinio čipo, rodomo ryškiame ekrane ir siekite puikiu rezultatų vėl ir vėl.

GAMINKITE TAIP, KAIP PATINKA JUMS

Su Termomiksu™ Jus galite gaminti sveikus ir maistingus patiekalus taip, kaip patinka Jums. Naudojates Jūs viena is daugelio receptu valdomajam paruošimui, pritaikote savo receptus arba naudojates Termomiksu ™ sudetingiems uzduotyms (paruošimas švelnaus padažo, užmaišyta tešla…) - Jums visada garantuotas puikus rezultatas su mažiausiu laiko ir jėgų išnaudojimu.

Valdomojo paruošimo funkcija ir skaitmeniniai receptai čipe, leidžia Jums visiškai atsipalaiduoti: Termomiksas™ ves Jus žingsnis po žingsnio, pats nustato visas nuostatas, Jums liks tiktai: tiesiog pridėti ingredientus atitinkamu laiku. Rankinis paruošimas Termomikse ™ leis Jums pailsėti ar pasimėgauti laisvu laiku.

Kad visiskai palengvinti Jums gyvenimą, mes rekomenduojame naudotis valdomojo paruošimo funkcija: Jus pasirinksite receptą ekrane, sudėsite ingredientus, o visą likusi darbą padarys Termomiksas™.

Gaminti nuostabius patiekalus namie dar niekada nebuvo taip paprasta.

Valdomas paruošimas

Tai naujoviška funkcija Termomikse™ garantuotai sėkmei


Valdomas paruošimas

Rankinis paruošimas

Jums daugiau nebereikalinga viryklė, dabar pas Jūs yra Termomiksas™. Su juo tūkstančiai receptų taps paprasti


Rankinis paruošimas
Наверх