Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

PUIKIAI TINKANTIS PROFESIONALIEMS VIRĖJAMS

Termomiksas ™ – tai kompaktiškas ir universalus prietaisas, specialiai sukonstruotas ilgalaikiam nepertraukiamajam naudojimui. Jis skiriasi aukšta kokybe ir gebėjimu susidoroti su įvairiais iššūkiais judriausioje ir reikliausioje virtuvėje.
Termomiksas ™ yra ne tik mylimas milijonu šeimininkių iš viso pasaulio, bet jis taip pat dirba ir profesinėse virtuvėse. Tokie žinomi žmonės kaip Mišel Ru ir Cheston Blumental vertina jį už universalumą ir paktiškumą.
Galingas Termomikso ™ variklis 500 WT buvo specialiai sukurtas ilgalaikiam ir sklandžiam darbui. Be to Termomiksas™ aprūpina tiklsumu ir nepralenkiamumu laikantis nustatytos temperatūros ir laikinų rėmų. Tai leidžia jam pasiekti puikių rezultatų vienas karta po kito. Automatiniam režime atlieka tokius smulkius darbus, kaip risoto paruošimas arba plikytą kremą, švelniai ištirpina šokoladą, nepakeičiamas ruošiant švelnius padažus, kurie reikalauja griežto temperatūros režimo laikymosi ir nuolatinio maišymo. Nenuostabu, kad profesionalasi taip aukštai jį vertina! Jis sutaupo laiko ir visada demonstruoja puikų rezultatą.
Termomiksas ™ – tai yra puikus derinys pažangių technologijų ir tikrumas vokiškos kokybės. Jis patikimas ir pasiruošęs dirbti kiekvieną dieną be jokių pertraukų.
Наверх