Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

JUTIKLINIS EKRANAS

Naujoviška Termomikso ™ savybė — spalvotas jutiklinis ekranas, leidžiantis gaminimq padaryti lengvesniu. Tiksli kontrolė vienu prisilietimu ir kosminės technologijos tiesiai Jums po ranka. Šiuo atveju, sąsaja yra paprasta ir intuityvi : Jūs lengvai susiorientuosite valgiaraštyje ir išmoksite naudotis begaliniu funkcijų rinkiniu.

Naudotis Termomiksu ™ labai paprasta: vietoj daugybės mygtukų ir reguliatorių, tik vienas ekranas ir vienas reguliatorius ir intuityviai aiškus valgiaraštis. O recepturiniai Termomikso ™ čipai (skaitmeninės kulinarinės knygos) – leidžia Jums gaminti, nežiūrint į užrašus arba knygas.

Jutiklinis Termomikso ™ ekranas — tai skaitmeninės kulinarinės knygos, leidžiančios sekti visą receptą žingsnis po žingsnio, su paprastomis logiškomis instrukcijomis. Garantuotas sėkmingas rezultatas prieinamas kiekvienam, nes dabar net pačius sunkiausius patiekalus gaminti yra paprasta: užtenka viską daryti tiksliai kaip yra paaiškinta. Kiekvienas receptas turi informaciją apie produkto maistingumą, o taip pat papildomai kaip patiekalą patiekti.

Ant mažo ekrano, negalima iš karto pamatyti visos informacijos, bet viskas yra apgalvota taip, kad viskas kas šiuo metu aktualiausia būtų parodyta, o greita ir aiški navigacija leidžia Jums lengvai pereiti į antrą puslapį.

Termomiksas™ yra žinomas jau daug metų savo skaniais patiekalais ir tuo, kad nepaprastai funkcionalus ir patogus darbe. Jutiklinis ekranas sekantis pavyzdys neapsakomo komforto ir funkcionalumo. Atverkite pasaulį galimybių vienu prisilietimu. одним касанием.

Наверх