Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

DAUGIAU APIE TERMOMIKSO™ TECHNOLOGIJAS

Termomiksas ™ - tai ne tik universalus naujoviškas virtuvinis prietaisas, tai 130 metų projektavimo istorija ir didelė patirtis, žinoma kokybė standartų patikimumas Vorwerk kompanijos.

Milijonai patenkintų klientų visame pasaulyje kasdien pasikliauja Termomiksu ™. Todėl kad jis sutalpina savyje pažngiąsias technologijas ir specialiai suprojektuotas ilgalaikiam kasdieniam naudojimui.

Pagrindinės, išsiskiriančcios Termomikso ™ detalės, - tai galingas variklis, tiksli kontrolė ir gebėjimas spręsti pačias sudėtingiausias užduotys virtuvėje. Būtent dėl šios priežasties, jis sugeba susidoroti su apkrova, esamose restoranų ir kavinių virtuvėse, nors iš pat pradžių buvo suprojektuotas naminiam naudojimui. Tikslus temperatūros reguliavimas rodomas ekrane – svarbus parametras skirtas profesionaliems virėjams, kuriems labai yra svarbi kontrolė ir kruopštumas. Naudojant namuose, galimybė tikslaus temperatūros reguliavimo leidžia lengvai ir paprastai gaminti skanų ir sveiką maistą.

Termomiksas ™ susideda iš priedų, kurie dar labiau plečia jo funkcionalumą, paverčia jį į įvairias užduotys atliekanti prietaisą, kuris gali pakeisti daugybę kitų virtuvės prietaisų.. Ne mažiau svarbu yra tai, kad jis pats save išplauna, o visas jo sudedamąsias dalys galima plauti indaplovėje.

Mes sukurėm Termomiksą™, kad palengvinti Jūsų kasdieninį gaminimą!

Наверх