Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

PROTINGAS PARUOŠIMAS IR IDEALUS DIZAINAS

Kruopščiai suprojektuotas, derinantis pažangiąsias technologijas ir paprastą intuityvų valdymą, Termomiksas™ skiriasi unikaliomis naujoviškomis funkcijomis,kurios plečia Jūsų kulinarinę patirtį ir atliks Jūsų virtuvės darbą paprasčiau ir produktyviau.

Neįtikėtinas Termomikso ™ universalumas taip pat liečia jo protingo naujoviško dizaino ir kruopštaus dėmesio smulkmenoms. Naujame TM5 modelyje paprastumas buvo išrastas iš najo.

Paskutinys Termomiksas™ atverė nauja skaitmeninę epochą: jutiklinis ekranas tuo pačiu metu siūlo pažangiąsias receptų instrukcijas ir intuityvų paprastą valdymą daugybė funkcijų vienu prisilietimu.

Atsiradymas receptinių čipų, viena unikaliasių funkcijų – skaitmeninė forma nuostabių ir protingų receptų, kuriuos studijuoti ir peržvelgti Jūs galite tiesiai ant ekrano.

Be to atsirado tokios naujoviškos funkcijos kaip glaudus mechanizmo fiksavimas, kuris procesą atidarymo ir uždarymo daro paprastesnį, taip pat elektroninė variklio apsauga nuo perkaitinimoи. Termomiksas™ taip pat garsėja kruopščia temperatūros kontrole, kas leidžia Jums pasitikėti rezultatų vienas kartas po kito.

Naujovės, praktiškumas ir pagrįstumas kiekvienos detalės kartu su neįtikėtinu gamybės potencialu - padaro Termomiksą™ nenuginčijamų čempionų virtuvėje.

Наверх