Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

SVEIKA

Dabar, kai pasidarė taip paprasta gaminti skanų naminį maistą, padažus bei sveikuolių kokteilius, Jums bus lengva maitintis sveikai ir skaniai. Juk kai gaminame patys, mes galime būti užtikrinti, jog naudojame kokybiškus produktus, kurių sudėtyje nėra konservantų ar kitų priedų. Be to, naminis maistas paprastai yra skanesnis negu pusfabrikačiai ar restoranų maistas. Švelnios temperatūros ir ruošimo su garais naudojimas leidžia išsaugoti maksimalų naudingų medžiagų kiekį produktuose, taip pat išsaugoti jų spalvą, skonio ir aromato pilnatvę.

Sveikas maitinimasis – tai lengva.

Žmonės, gyvenantys sveikai ir besirūpinantys savo figūra, gali visiškai atsisakyti sviesto, mėgaudamiesi skaniais patiekalais. Be to, visi receptai, kuriuose pritaikoma valdomojo paruošimo funkcija, pateikia visą informaciją apie patiekalo maistinę vertę, kad Jums būtų lengviau rūpintis savo mityba ir palaikyti savo svorį.

Sveikas maitinimasis – tai paprasta .

Su Termomiksu™ gaminti yra paprasta ir lengva, taigi Jums daugiau nebereikės rinktis tarp sveiko naminio maisto ir kitų gaminių ( o tai nėra lengva) – dabar Jūs galite suspėti viską. Nauja, unikali valdomojo paruošimo funkcija panaikins maisto gaminimo stresą. Dabar jūs galite būti užtikrinti, jog visada pasieksite sėkmingą rezultatą.

Наверх