Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

SUŽINOKITE APIE TERMOMIKSO™ PRIVALUMUS

Gaminti Termomikse™ kiekvieną dieną – tai yra neapsakomai greita ir paprasta. Dėl plataus privalumų ir galimybių spektro Jūs lengvai galėsite kurti šviežius, sveikus ir skanius patiekalus savo šeimai ir draugams.

GREITA

Termomiksas™ išties sutaupo Jūsų laiką: pilnaverčiai pietūs yra paruošiami per 30 minučių. Mūsų prietaisas su malonumu prisiims visą kasdienį darbą, kad Jūs galėtumėte daugiau laiko skirti svarbesnėms ir malonesnėms veikloms.


Daugiau informacijos

Išradinga

Kiekvieną dieną su Termomiksu™ Jūs galėsite atrasti įvairius naujus receptus. Jūsų fantazija – be jokių apribojimų. Jūsų kūrybą įvertins, be jokios abejonės.


Daugiau informacijos

SVEIKA

Su Termomiksu™ gaminti įvairius patiekalus iš šviežių ir natūralių produktų yra labai paprasta. Jis leidžia lengvai ir skaniai laikytis įvairiausių dietų bei atsižvelgia į kiekvieno naudotojo poreikius bei silpnąsias puses, pavyzdžiui, alergiją ar virškinamojo trakto ligas.


Daugiau informacijos

TAUPU

Su Termomiksu™ Jūs sugebėsite pagaminti daug įvairiausių patiekalų, taigi galėsite atsisakyti brangesnių pusfabrikačių pirkimo. Keletos patiekalų ruošimas vienu metu sumažins Jūsų išlaidas vandeniui bei elektrai.


Daugiau informacijos

PAPRASTA

Su Termomiksu™ Jūs lengvai pagaminsite tiek kasdienius, tiek neįprastus patiekalus. Tik sekite receptą, o rezultatu pasirūpins Termomiksas™. Tereikia daryti viską pagal receptą, o garantuotą gerą rezultatą parūpins Termomiksas™.


Daugiau informacijos
Наверх